Rozpoczęliśmy swoją współpracę z firmą JJ Electronic od 2007 roku. Od tego czasu systematycznie sprowadzamy lampy i kondensatory bezpośrednio od producenta, zarówno na potrzeby własne jak i innych współpracujących z nami firm (sklepy i serwisy muzyczne). Posiadamy praktycznie pełną gamę produktów tego producenta. Aby należycie obsłużyć naszych klientów wyposażyliśmy się w urządzenie do pomiaru parametrów lamp, co pozwala na sprawdzanie oraz dobierania ich w pary czy kwartety!
O samych lampach więcej informacji znajdziecie Państwo na następnych stronach, tak więc teraz kilka słów o samym producencie:

Firma JJ Electronic powstała w roku 1994 w trakcie procesu transformacji koncernu TESLA, który produkował lampy - głównie do telewizorów i odbiorników radiowych. W jej wyniku, w ciągu kilku lat zostało wprowadzonych do produkcji 21 typów lamp elektronowych (KT 88, 6L6 GC, 7027A i inne). Firma rozwinęła też produkcję rurek katodowych, katod, włókien itp.

W roku 1998 rozpoczęto produkcję wzmacniaczy lampowych i transformatorów, a rok później rozpoczęto produkcję kondensatorów elektrolitycznych na 500V oraz transformatorów wykorzystywanych przede wszystkim do produkcji wzmacniaczy lampowych.
Firma w przeszło?ci została kilkakrotnie oceniona jako najlepszy eksporter Republiki słowackiej. W 2000 roku, w ramach Słowackiej wystawy WATT 2000, wzmacniacz JJ322 otrzymał pierwszą nagrodę.

Obecnie JJ Electronic zatrudnia ok. 300 pracowników. Głównymi odbiorcami są Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia, prawie wszystkie państwa Europy zachodniej, Republika Południowej Afryki, Australia i Nowa Zelandia. W 2005 roku do stałych odbiorców dołączyły Chiny, Korea i Anglia. W celu podniesienia wielko?ci sprzedaży na kontynencie amerykańskim w marcu 2002 r. została założona filia JJ Electronic Kanada (w Ottawie) a w pierwszym kwartale roku 2003 powstała filia w Nowym Jorku. Firma JJ sukcesywnie wprowadza do produkcji nowe lampy elektronowe - GZ34, 300B o mocy 20W, oraz kondensatory elektrolitowe na napięcia 385V, 285V, 400V i 500V. Najnowsze modele lamp wprowadzone do oferty to KT 66 i 5U4GB. Są to lampy stosowane najczęściej we wzmacniaczach gitarowych. JJ Electronic jest stałym dostawcą lamp i kondensatorów dla takich firm jak Marshall, VOX i innych na rynku amerykańskim.

W dziedzinie wzmacniaczy wprowadzono na rynek monobloki oparte na triodach (300B, o mocy 10W na kanał), tani wzmacniacz lampowy w klasie AB (JJ 543) oraz inne urządzenia - jak choćby JJ.283 (przedwzmacniacz gramofonowy).